جلسه ستاد بزرگداشت روز دختر در شهرستان چهاربرج
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چهاربرج، جلسه ستاد بزرگداشت روز دختر در شهرستان چهاربرج به ریاست دکتر حبیبی فرماندار چهاربرج، جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج، جانشین فرماندهی انتظامی، بخشدار مرکزی، رئیس کتابخانه عمومی، معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش، رئیس شورای شهر، نماینده شبکه بهداشت و درمان، نمایندگی صدا و سیما برگزار شد.
  • پنج شنبه 14 اردیبهشت 1402 ساعت 16:00
غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت هفته معلم در شهرستان چهاربرج
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چهاربرج، به مناسبت روز معلم و با هدف تجدید میثاق با شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، این آیین معنوی با حضور دکتر حبیبی فرماندار چهاربرج، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس و جمعی از کارکنان آموزش و پرورش، شورای شهر و جمعی از اهالی و ریش سفیدان محلی در گلزار شهدای شهر چهاربرج برگزار گردید.
  • پنج شنبه 14 اردیبهشت 1402 ساعت 13:30
بمناسبت گرامیداشت هفته معلم
دکتر حبیبی فرماندار چهاربرج به همراه مدیر آموزش و پرورش و مدیر اداره ورزش و جوانان در دومین روز هفته معلم در مدارس این شهرستان حضور یافته و ضمن تبریک این هفته از معلمان زحمت کش و فرهیخته تجلیل بعمل آورد.
  • چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402 ساعت 16:00
تبریک روز معلم
دکتر حبیبی فرماندار چهاربرج بمناسبت فرارسیدن 12اردیبهشت ماه، روز معلم با صدور پیامی این روز را به تمامی اساتید، معلمین ،فرهنگیان تبریک گفت.
  • دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 ساعت 16:00
تبریک روز کارگر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چهاربرج ،به مناسبت فرارسیدن 11 اردیبهشت ماه روز جهانی کارو کارگر دکتر جبیبی فرماندار چهاربرج با صدور پیامی این روز را به تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت
  • دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 ساعت 09:30
پیام تبریک روز ملی شوراهای اسلامی
دکتر ولائی بخشدار مرکزی در پیامی روز ملی شوراهای اسلامی را تبریک گفت
  • دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 ساعت 08:00
مراسم گرامیداشت 9 اردیبهشت روز ملی شوراها در شهرستان چهاربرج
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چهاربرج، مراسم گرامیداشت روز ملی شوراها به ریاست دکتر حبیبی فرماندار چهاربرج، بخشدار مرکزی،دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سالن معلم آموزش و پرورش برگزار شد.
  • شنبه 9 اردیبهشت 1402 ساعت 13:30
تبریک روز ملی شوراهای اسلامی
دکتر حبیبی فرماندار چهاربرج طی پیامی روز ملی شوراهای اسلامی را تبریک گفت
  • جمعه 8 اردیبهشت 1402 ساعت 12:12
جلسه امور اجتماعی و فرهنگی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چهاربرج، جلسه امور اجتماعی و فرهنگی شهرستان چهاربرج، به ریاست دکتر حبیبی فرماندار چهاربرج و با حضور جانشین فرماندهی سپاه، نماینده فرماندهی انتظامی،بخشدار مرکزی، شهردار، شورای شهر، روسای ادارات آموزش و پرورش، ورزش و جوانان،شبکه بهداشت،مدیر بانک کشاورزی، نمایندگی صدا و سیما در محل فرمانداری تشکیل شد.
  • پنج شنبه 7 اردیبهشت 1402 ساعت 17:00
نهضت ملی مسکن در شهرستان چهاربرج
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چهاربرج، جلسه نهضت ملی مسکن به ریاست دکتر حبیبی فرماندار چهاربرج و با حضور روسای ادارات راه و شهرسازی، جهادکشاورزی، منابع طبیعی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ثبت اسناد و بخشدار مرکزی در محل فرمانداری تشکیل شد.
  • چهارشنبه 6 اردیبهشت 1402 ساعت 17:30