نواختن زنگ ایثار و مقاومت در شهرستان چهاربرج
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، زنگ ایثار و مقاومت با حضور فرماندار و امام جمعه و جمعی از مسئولین امر نواخته شد.
  • پنج شنبه 31 شهریور 1401 ساعت 12:25
شروع هفته دفاع مقدس و غبارروبی از مزار شهدا
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، غبار روبی از مزار شهدای معزز شهرستان چهاربرج با حضور فرماندار و امام جمعه و جمعی از مسئولین امر انجام گرفت.
  • پنج شنبه 31 شهریور 1401 ساعت 12:17
دیدار با خانواده شهدا
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، با حضور فرماندار، امام جمعه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چهاربرج، از خانواده های معظم شهدا ( شهید محمودزاده و بابایی) دیدار ولوح یادبودی به همین مناسبت تقدیم شد.
  • پنج شنبه 31 شهریور 1401 ساعت 09:00
جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس
جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولین امر پی‌ریزی شد.
  • یکشنبه 27 شهریور 1401 ساعت 10:39
آئین کلنگ زنی مخزن و خط انتقال آب شرب روستا‌های محور فیروز آباد-فسندوز
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، کلنگ احداث مخزن وخط انتقال آب شرب روستاهای محور فیروز آباد-فسندوز از توابع شهرستان چهاربرج با حضور دکتر ابراهیمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی و قادر حبیبی فرماندار شهرستان چهاربرج به زمین زده شد.
  • چهارشنبه 9 شهریور 1401 ساعت 13:49
آئین کلنگ زنی خانه بهداشت روستا ازون اوبه
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، کلنگ احداث خانه بهداشت روستای ازون اوبه از توابع شهرستان چهاربرج با حضور قادر حبیبی فرماندار این شهرستان به زمین زده شد.
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 11:38
آیین کلنگ زنی زمین ورزشی در فسندوز
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، کلنگ احداث سالن ورزشی روستای فسندوز از توابع شهرستان چهاربرج با حضور قادر حبیبی فرماندار شهرستان چهاربرج، مسئولینی از ورزش جوانان استان آذربایجان غربی به زمین زده شد.
  • یکشنبه 6 شهریور 1401 ساعت 00:44
نشست خبری فرماندار
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، نشست مطبوعاتی قادر حبیبی فرماندار شهرستان چهاربرج با حضور جمعی از اصحاب رسانه‌ای شهرستان‌های چهاربرج و میاندوآب در خانه مطبوعات شهرستان میاندوآب برگزاردید. در این نشست خبری، ابتدا فرماندار شهرستان چهاربرج مقدمه‌ای از کار‌های انجام شده در 6 ماه اخیر قبول این مسئولیت بیان کرد، و در ادامه فرماندار چهاربرج پاسخگوی سوال خبرنگاران بود.
  • شنبه 5 شهریور 1401 ساعت 13:35
برپایی میز خدمت به مناسبت هفته دولت
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، میز خدمت مردمی با حضور قادر حبیبی فرماندار شهرستان چهاربرج و روئسای 10 دستگاه اجرایی این شهرستان، قبل از نماز جمعه برپا گردید.
  • جمعه 4 شهریور 1401 ساعت 12:02