پیام تبریک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چهاربرج فرماندار این شهرستان طی پیامی، 22اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان چهاربرج بالاخص خانواده های معظم شهدا و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت

بسم الله الرحمن الرحیم

حرکت رو به جلوی انقلاب اسلامی و پیشرفت ها و دستاوردهای آن در عرصه های مختلف مرهون خون های پاک و مطهر شهدای گرانقدر است؛ که با خون خویش عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه کردند.

خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران از بالاترین خدمات است و نزد خداوند متعال قرب و ارزش بسیار بالایی دارد. قطعا به فرموده امام راحل خانواده شهدا چراغ این ملتند، خانواده هایی که با وجود تمام سختی ها، مشکلات و با صبر و بردباری چراغ معرفت و آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی را روشن و جاودانه نمودند. امروز امنیت و آزادی ایران اسلامی، مرهون خون شهدا و جان برکفان ایران عزیز است.

لذا، اینجانب فرارسیدن 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی حضرت امام(ره) را محضر تمام مردم شریف ایران اسلامی بالاخص جامعه بزرگ ایثارگری و خادمان بزرگوار خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران شهرستان شهیدپرور چهاربرج که با تقدیم 67 شهید والامقام در هشت سال دفاع مقدس ارادت خود را به انقلاب اسلامی نشان داده اند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

دکتر قادر حبیبی

فرماندار چهاربرج