پیام تبریک

پیام تبریک
فرماندار چهاربرج طی پیامی فرا رسیدن اعیاد مبارک شعبانیه، روز پاسدار، روز جانباز را تبریک گفت

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه شعبان با ایام فرخنده ای که با خود دارد، ماه سرور و شادمانی مسلمانان است. ماهی که نخستین روزهای آن با میلاد مسعود سرور جوانان اهل بهشت آغاز و با میلاد خجسته قائم آل محمد(ص) به ماه میهمانی الهی پیوند می یابد.

شعبان ماهی است که مفاهیم بلند ولایت‌پذیری، شهادت، تبیین و انتظار را با خود همراه دارد. آنجا که تاریخ به جوانمردی و جانبازی سرداران کربلا می بالد و امام حسین(ع) با شهادت خود و یارانش نماد ایستادگی در برابر ظلم و تحریف دین می شود، قمر بنی هاشم(ع) جانبازی در راه ولایت را بر آسایش زندگی ترجیح می دهد و سید الساجدین امام سجاد(ع) حماسه عظیم کربلا را به تاریخ پیوند زده و برای جهانیان تبیین می‌کند.

اینجانب، در برابر عظمت پیام‌آوران آزادی و ظلم‌ستیزی؛ امام حسین، ابوالفضل العباس و امام سجاد علیهم السلام سر تعظیم فرود آورده؛ میلاد خجسته آن بزرگواران، روز پاسدار و روز جانباز را به هم میهنان دلداده مکتب عاشورا بخصوص پاسداران و جانبازان ایران مقتدر تبریک عرض می کنم.

همچنین روز پاسدار امسال مقارن شده است با افتتاح بزرگترین پروژه انتقال آب سد کانی سیب به دریاچه ارومیه به دست ریاست محترم جمهور حضرت آیت الله رئیسی که بزرگترین طرح زیست محیطی غرب آسیا به شمار میرود، این موفقیت عظیم را خدمت تمامی افرادی که در این پژوه تلاش کرده اند، بخصوص استاندار پرتلاش و مردمی استان آذربایجان غربی جناب آقای دکتر معتمدیان تبریک و تهنیت عرض می نمایم

قادر حبیبی

فرماندار شهرستان چهاربرج