هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان چهاربرج

قادر حبیبی در جلسه شورای اداری شهرستان چهاربرج با بیان این‌ که تصمیم داریم در روستا های شهرستان جلسه شورای اداری برگزاری کنیم، گفت: تاکنون در چهار روستای شهرستان جلسه شورای اداری برگزار شده و مصوباتی تعیین شده است که تمامی اعضای شورای اداری و روسای ادارت موظف به شرکت در این جلسه بوده و مصوبات نیز باید طبق روال تعیین و اجرایی شود.

فرماندار شهرستان چهاربرج با تاکید بر ضرورت نظم و انسجام اعضا در رابطه با جلسات این شورا، اظهار کرد: اولین مولفه اثرگذاری و پیشرفت در کار ها، نظم و هماهنگی است که اعضای شورا باید این نکته را مورد توجه قرار دهند.

وی با تاکید بر این‌ که اولویت‌ های ادارات در شهرستان چهاربرج احصا و مشخص شده است، افزود: تلاش‌ های شبانه روزی بسیاری انجام می‌ شود تا بستر سازی‌ ها در شهرستان تازه تاسیس چهاربرج انجام شود؛ در این رابطه پیگیر تکمیل چارت ادارات هستیم و خود روسا نیز باید از طریق اداره کل این روند را پیگیری کنند تا هرچه سریعتر چارت ادارات مستقر در شهرستان، تکمیل شود.

وی با تاکید بر ضرورت پیگیری برای معرفی مسئول نمایندگی از طرف استان در رابطه با ادارات فاقد شعبه در چهاربرج، خاطرنشان کرد: در کنار استقرار ادارات که از اولویت‌ های شهرستان است، تکمیل چارت ادارت باید در اولویت باشد.

فرماندار چهاربرج با اشاره به ضرورت پیگیری مصوبات سفر استاندار توسط اعضای شورای اداری و مدیران اجرایی، ادامه داد: اولویت‌ های هر اداره مشخص بوده و توصیه می‌ کنم مدیران ارتباط تنگاتنگ و مستمری با ادارات متنوع خود در استان داشته باشند و روزانه در سطح مدیر کل، معاونان و به ویژه کارسناسان با ادارات کل در ارتباط باشند، چرا که این ارتباطات منشا خیر و باعث حل مشکلات بسیاری خواهد بود.

وی، پیگیری مستمر مسائل و مشکلات شهرستان از طریق ادارات را ضروری بر شمرد و خاطرنشان کرد: پبگیری طرح جامع روستایی، استقرار پست فوق توزیع، مشکلات حوزه آب و آبیاری کشاورزی، مشکلات حوزه برق و بسیاری مسائل دیگر نیاز به پیگیری مستمر دارد و مدیران باید روزانه پیگیری این موارد را با اولویت بندی، در برنامه قرار دهند.

حبیبی تاکید کرد: دولت نیز دولت مردمی بوده و استاندار فردی جهادی و پر تلاش است که هر زمان لازم بوده مسائل را از ایشان پیگیری کرده‌ ایم، از این رو مدیران شهرستان نیز ساعتی از روز را برای پیگیری امور طبق اولویت بندی‌ ها، از طریق استان در برنامه داشته باشند.